Archiwum z miesiąca Listopad, 2013

Akcja „Świat bez głodu”

„ŚWIAT BEZ GŁODU” – tak brzmi hasło kampanii edukacyjnej realizowanej od początku roku szkolnego w Zespole Szkół w Paczkowie.

Jej pomysłodawcą jest Polska Akcja Humanitarna, która w 2010 roku przyznała naszej szkole tytuł Szkoły Humanitarnej – a to zobowiązuje.

Tegoroczna kampania edukacyjna była poświęcona rażącej niesprawiedliwości, jaką jest brak wystarczającej ilości pożywienia we współczesnym świecie – przy jednoczesnym marnowaniu żywności.

Szczegóły tutaj.

Galeria tutaj.

Komentarze są wyłączone dalej...

LV olimpiada wiedzy o Polsce i świecie współczesnym

Wyniki etapu szkolnego z  22 listopada 2013:

I miejsce Szymon Sołtysek – klasa IIIe
II miejsce Sandra Czyżewska – klasa III h
III miejsce Karolina Hołowacz – klasa III h
III miejsce Katarzyna Hołowacz – klasa III h

Gratulujemy

Komentarze są wyłączone dalej...

Akcja „Góra grosza 2013″

Do tradycji naszej szkoły należy włączanie się w rozmaite akcje pomocy potrzebującym. Jak co roku przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”.

Istotą przedsięwzięcia jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz dla najbardziej potrzebujących domów dziecka.

Chcemy pokazać, że nawet monety o niewielkich nominałach, które często wręcz „zawadzają” nam w portfelach, mogą mieć wielką wartość, bo „jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie”.

Więcej tutaj.

Komentarze są wyłączone dalej...

Spróbuj nowego projektu – CEMS Chance

CEMS Chance to innowacyjny projekt skierowany do ambitnych i uzdolnionych uczniów klas III gimnazjum oraz I klas szkół ponadgimnazjalnych, o utrudnionym starcie w dorosłe życie.

Podczas 4-dniowego pobytu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie uczestnicy biorą udział w cyklu warsztatów, szkoleń i paneli dyskusyjnych, zdobywając wiedzę na temat planowania ścieżki edukacyjno-zawodowej oraz rozwijając umiejętności miękkie ( autoprezentacja, praca w grupie, zarządzanie czasem).

Każdemu uczestnikowi zostanie dodatkowo przydzielony mentor, którego zadaniem będzie wsparcie merytoryczne zarówno w trakcie projektu, jak i po jego zakończeniu.

Szczegóły tutaj.

Strona WWW projektu.

Komentarze są wyłączone dalej...

Ogłoszenie wyników przetargu

Ogłoszenie wyników przetargu na zakup energii elektrycznej.

Szczegóły tutaj.

Komentarze są wyłączone dalej...

 • Zdjęcia ze szkolnych galerii

  255 153 IMG_2006 (Large) zh-26-04-2013 (Large) IMG_1986 (Large) IMG_1841 (Large) IMG_2065 (Large) IMG_2154 (Large) stud2013-59 IMG_1823 (Large) 1 IMG_2184 (Large)
 •  

  Listopad 2013
  P W Ś C P S N
  « paź   gru »
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  252627282930  
 • Administrator danych osobowych ZS Paczków

  Informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zespół Szkól z siedzibą w Paczkowie przy ul.H. Kołłątaja 9, zwany dalej Administratorem: Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/ Pana danych osobowych.
  Inspektorem danych osobowych u Administratora jest Ireneusz Kamiński, e-mail: iod@ckziu.nysa.pl

 • © 1996-2010 Zespół Szkół w Paczkowie. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Motyw iDream: Templates Next , tłumaczenie: WordpressPL | Działa na WP