Archiwum z miesiąca Październik, 2018

ARCHITEKCI BIZNESU

16 października  b.r. w nyskim muzeum odbyła się Gala kolejnej edycji Konkursu
„ARCHITEKCI BIZNESU  – PRZEDSIĘBIORCZA NYSA”, zorganizowanego  przez Powiatowy Urząd Pracy i Starostwo Powiatowe w Nysie.
Naszą szkołę po raz drugi reprezentowały uczennice kl. III h LO – Klaudia Rozbicka i Wiktoria Puzio. Zaprezentowały swój pomysł na biznes – AGENCJA OPIEKUNEK-Mobilna pomoc i opieka nad osobami starszymi FIRST HAND”. Mentorem projektu była mgr Barbara Popiel. W rywalizacji brały udział wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu nyskiego.  Nasz udział zakończył się ponownym  zdobyciem II miejsca!


Komentarze są wyłączone dalej...

Szkolimy się w udzielaniu Pierwszej Pomocy

Dzisiaj na krótkie teoretyczne szkolenie przybyli do nas czynni ratownicy medyczni, którzy rozpoczęli tym samym cykl spotkań z naszą młodzieżą.          Na pierwszy ogień poszła grupa biologów z klasy III LO i  klasa II  Szkoły Branżowej. Po godzince wszyscy umieli już ułożyć poszkodowanego                 w pozycji bezpiecznej! Oby kolejne spotkania były równie efektywne.  Dziękujemy Panom Ratownikom za poświęcony nam czas i zapraszamy wkrótce!

Komentarze są wyłączone dalej...

Dzień Nauczyciela

W imieniu Samorządu Uczniowskiego składamy Dyrekcji, Nauczycielom          i Pracownikom naszej szkoły najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, wszelkiej pomyślności, dalszych sukcesów w pracy zawodowej i szczęścia w życiu osobistym.

Życzymy, aby Państwa wysiłek owocował postępem w nauce uczniów, rozbudzając w nich szlachetne i ambitne aspiracje.

Dziękujemy za codzienny wysiłek, troskę
oraz budowanie wspólnoty szkolnej. Mamy nadzieję, że praca w oświacie przyniesie Państwu wielu radości i niezapomnianych chwil.

Życzymy, aby wysiłek wkładany w pracę
z młodzieżą motywował do podejmowania ambitnych wyzwań, które zaowocują poczuciem spełnienia zawodowego. Prosimy przyjąć również najlepsze życzenia zdrowia, zadowolenia, optymizmu i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Samorząd Uczniowski

ZS w Paczkowie

Komentarze są wyłączone dalej...

Hugonalia 2018

W tym roku po raz pierwszy obchodziliśmy dzień patrona naszej szkoły (Komisji Edukacji Narodowej) inaczej niż zwykle. Był barwny i głośny korowód uczniów , akcja tworzenia żywego łańcucha wokół zabytkowych murów miejskich, uroczyste posadzenie dębu wolności „Hugo” z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości oraz piknik na placu szkolnym.  Dziękujemy wszystkim uczestnikom i organizatorom za wsparcie w przygotowaniu imprezy.

Więcej informacji na naszym profilu Facebook/ LO Paczkow.

Komentarze są wyłączone dalej...

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Rodzinie

Zapraszam do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy        o Rodzinie organizowanej przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest temat „Rodzina – tu wszystko się zaczyna”.

Olimpiada ma charakter drużynowy. Składa się z 3 etapów: eliminacji szkolnych, które polegają na rozwiązaniu przez 2-osobowe zespoły testu wielokrotnego wyboru; eliminacji okręgowych; na tym etapie 2-osobowe zespoły przygotowują prezentację lub film na wybrany temat; oraz eliminacji centralnych, które są 2-stopniowe: najpierw zespoły rozwiązują test wielokrotnego wyboru; w drugiej części – pięć najwyżej sklasyfikowanych zespołów będzie uczestniczyło w debacie.

Termin zawodów szkolnych: 7 XI 2018 r. Nagrodą główną dla zwycięskiej drużyny jest tygodniowy wyjazd do Chorwacji! Więcej informacji na stronie: www.uwm.edu.pl/owor/

Zapisy do etapu szkolnego najpóźniej do 15 października 2018 r. ; informacje w sali 103 ;)

Komentarze są wyłączone dalej...

 • Zdjęcia ze szkolnych galerii

  115 IMG_4333 (Large) 11-11-2013-sztandar-3 IMG_2166 (Large) IMG_2021 (Large) 106 IMG_2178 (Large) IMG_2188 (Large) stud2013-95 stud2013-6 IMG_2261 (Large) 161
 •  

  Październik 2018
  P W Ś C P S N
  « wrz   lis »
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031  
 • Administrator danych osobowych ZS Paczków

  Informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zespół Szkól z siedzibą w Paczkowie przy ul.H. Kołłątaja 9, zwany dalej Administratorem: Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/ Pana danych osobowych.
  Inspektorem danych osobowych u Administratora jest Ireneusz Kamiński, e-mail: ireneuszskaminski@gmail.com.

 • © 1996-2010 Zespół Szkół w Paczkowie. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Motyw iDream: Templates Next , tłumaczenie: WordpressPL | Działa na WP